Kent Gündemi – En Güncel Haberler!

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Banka Eft Saatleri ve Hafta Sonu İşlemleri

Banka Eft Saatleri ve Hafta Sonu İşlemleri

ozan ozan -
67 0

Türkiye İş Bankası EFT Saati

            Günümüzde en yoğun çalışan bankalardan birisi olan Türkiye İş Bankası, Banka Eft Saatleri son dönemlerde belki de dijital olarak yaptığı tüm çalışma haznesini büyütüyor. Özellikle eft ve havale gibi işlemlerde online olarak pek çok hizmeti sunan İş bankası, daha çok hesap açma ve kapatma işlerini online olarak yapıyor diyebiliriz. Çünkü mobil yazılımlar aracılığı ile oldukça yoğun kullanım sağlanıyor ve hemen hemen pek çok kullanıcı (mobil yazılımlara hakim olan), banka işlemlerini online olarak kullanıyor diyebiliriz. Sizin için üretilen birbirinden farklı hizmetlerin arasında, İş bankasının eft ve havale saatlerini merak ediyorsanız, biz hemen söyleyelim. Yalnızca hafta içi eft işlemi yapmanıza olanak sağlayan banka, saat 10.00 ile 17.30 arasında bu işlemi yapmanıza olanak sağlıyor. Eğer İş Bankası üzerinden yapılıyor ise ve hesap farklı bir İş bankası ise, o zaman zaten havale yapmış oluyorsunuz ve yedi gün yirmi dört saat rahatlıkla bu işlemi yapabiliyorsunuz. Dijital dünyanın en özel ayrıntılarından biri olan mobil yazılımların hayatımızı girdiği zaman kattığı pek çok detayın, bankaların da ciddi anlamda işine yaradığını burada görebiliriz. Sizin için üretilen birbirinden farklı hizmeti hemen hemen her fırsatta görebilir, güncellemeler aracılığı ile uygun eft fiyatlarını daha da uygun hale getirebilirsiniz. Zira hem online işlemlerin artması, hem de bankada zaman kaybetmemek adına olsun yapılan tüm bu çalışmalar, sizler için ciddi bir artı sağlayacaktır.

Akbank Eft Saati ve Hafta Sonu İşlemleri

            Akbank, ülkemizde en çok tercih edilen ilk 5 banka arasında yer alan bankalardan biridir. Bu bankanın kendine has çalışma saatleri ve işlem hacmi vardır ve bu da, eft saatlerini bizzat ön plana çıkarmaktadır. Eft ücretleri ve saatlerine ilişkin olarak şunu söyleyebiliriz ki, Akbank, gecikmeli de olsa hafta içi saat 9’da işlem yapmanıza olanak sağlamaya başlar iken, akşam saatleri çoğu zaman 16.30’da bitirmektedir. Dönem dönem oluşan saat uygulamaları aracılığı ile bazen yarım saatlik gecikme payı bırakabilen Akbank, uygun fiyatlara eft ve havale yapmanıza olanak sağlıyor. Kendi içinde yapılan işlemlerden ücret almaz iken, eft olarak yapacağınız tüm para aktarma işlemlerinde belirli bir yüzdelik ödeme vermeniz için liste çıkarıyor. Yani yapacağınız aktarma işlemine göre bir ücret ödüyorsunuz Akbank kullanır iken. Bu yüzden kolaylıkla tercih edilen bankalardan birisi olmuyor genelde. Daha çok kurumsal kullanıcıların ilgisine ve ihtiyaçlarına çözüm ürettiği bilinen Akbank, online olarak da pek çok kişiye kolaylık sağlamaya devam ediyor. Herkes için öncelikli bir seçenek sağlayan bu çalışmaları yakından takip edebilir, ihtiyaçlarınıza göre online olarak sunulacak pek çok şeyi sizler de kullanabilirsiniz. Dijital platformlarda yapılan anlık havale ve eft işlemlerini dahi rahatlıkla ortaya çıkarmanıza olanak sağlayan Akbank, sizler için en ideal çözümleri üretmenizi sağlayacak.

Enpara Eft Saatleri

            Finansbank kurumunun bir hizmeti olan Enpara, dijital bankacılık platformu olarak oldukça önemli bir yere sahip. Türkiye’de verilen hizmet, dijital bankacılık için dev bir yatırım oldu ve pek çok banka için de kendine has detaylı bir öncelik taşıyor. Bu yüzden buna istinaden sunulan hizmetler de haliyle öncü çözümler sağlıyor kendi içinde. Eft saatleri ve ücretleri de buna ön ayak olacak türden. Çünkü Finansbank Enpara online bankacılık hizmeti, dijital bankacılık alt yapısını kullandığı için kimseden hiçbir işlem için ücret tahsil etmiyor. Yani ücretsiz eft yapabiliyor ve diğer işlemlerinizi de rahatlıkla organize edebiliyorsunuz. Dijital bankacılık olması pek çok artıyı getirirken, haliyle bazı işlemlerde yine kısıtlanabiliyorsunuz. Örneğin eft saatleri yine diğer bankalar gibi. Saat 9.30 ile 17.00 arası eft almanıza ve ödeme yapmanıza olanak sağlayan Finansbank Enpara dijital bankacılık sistemi, talimatlarınızı verirken de kolay bir şekilde işlem sağlıyor. Yani gecenin bir yarısı dahi talimat verebiliyorsunuz. Mesai saatleri içinde bankanın yoğunluğuna göre (eft çıkardığınız karşı bankanın) ortalama 10 dakika içinde ödemeniz çıkarılacaktır. Karşı tarafa da hızlı bir şeklide ulaşan bu ödemeler, daha rahat işlem yapmanıza alt yapı sunacak türden. Dijital dünyanın geldiği noktalar şüphesiz ki hepimize artı ve hız kattı. Kolay bankacılık da bu işlemlerden birisi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir